Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #87 üzenetére

    Igen, az volt az a két ruha, amit Cordon-ban kellett felszedni, Cobblestone Armor. Valami 300+ cipelési képességet ad, semmi védelem és egyet megtarthattál. Az Antizombis küldetésnél csak annyit kell csinálni, hogy beszélsz az Őrrel, Talán Sanya volt a neve. Azt mihamarabb le kell rendezni, mert elcsatangol és soha többet nem találsz rá, ezt megszívtam egy 80-as verziónál. Hogy azóta ezt javították, nem tudom, mert felvetettem anno a fórumra.

    A Medical Beryl küldetésnél az összes Szabadsági zöldre változik, szerintem ez kell ahhoz, hogy el tudd lopni a zsákot és ne kelljen senkit lelőni. Csak nekem a 90-es verziónál nem volt ott Yantar-ban a gyár területén, de ezt szerintem javították, mert ezt is felvetettem. :) Azért jó, hogy figyelnek a tesztelők javaslataira.

    Nekem soha nem fordult elő az, hogy loptak tőlem. Szerintem Barman miatt nem mernek a Bar-ban.

    Le Harve küldetése nagyon szívatós, ott azért kell visszatöltögetni, mert sokszor kinyírnak.

    Nekem szerencsére a Generátorokkal anno nem volt bajom, kivéve az érthetetlen szövegek miatt. Nameg a Repülős küldetés volt bugos.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák