Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Dhampir #790 üzenetére

    Jó de Limanszk után már csak a Korház van, utána meg csak lőni kell Strelok-ot az Erőmű udvarában. És sose mozdultam el a beteleportálástól, onnan lőttem. A Korháztól a végéig az egész olyan 10 percet vett igénybe. Limansz területén is 2 Monolith csoportosulást kellett kiiktatni szinte. Út közben egy helyszínen, rögtön az elején és az épülő háznál.
    Nem beszélve arról, hogy a CS-ből kihagytak rengeteg dolgot. Mert a Korház után nem az Erőmű udvarára kellett volna jutnunk, hanem valami Alagsorba.

    A Cop-ban ezeket a megszerezhető tulajdonságokat nem értettem, miért tették bele. Szerintem az is felesleges volt. De lehet, ezzel csak én vagyok egyedül.

    Akkor lett volna élvezetesebb, ha maradtak volna a Shoc hangulatánál, és csak a grafikát tuningolták volna fel. Mert maga a Shoc csak grafikában elavult, történetben ver mindent. Úgy még jobban verte volna az összes hasonló játékot, ha a másik két részt is ilyenre csinálják. Végül is a történet maga jó, csak a kialakítás nagyon összecsapott. De nem baj, kaptunk egy Soup-ot. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák