Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #761 üzenetére

    Gondoltam, hogy ez lehet a késlekedés oka. Egyébként nem tudom, nekünk miért nem jelenik meg a Skat15-ös aktiváló modul a Vad Területen, mert ahogy néztem, másnak megjelenik. Érthetetlen számomra. Na meg az RPD is, én pl. egyet nem találtam eddig. De tényleg az lesz, ha felidegesít, be spawn-olom, pedig nem szoktam csalni.

    A másik érthetelten dolog, az a Kötelességi tag a Bar-ban, akinek meg kell szerezni a Fegyverét. Eddig mindig a Halott Városba tette a feladatot. Muszáj vagyok menteni előtte és visszatölteni, amikor oda rakja. Várok még vele kicsit, kíváncsi vagyok, mikor rakja be az X-16-os Laborba.

    Kicsi javítást végeztem a Rejtekhelyek és Kostya Cordon-on lévő Kereszt közelében lévő rejtekhelyének leírásában. Úgy emlékeztem, hogy a Pince-Padlás elírást már javítottam egyszer, de lehet, hogy volt egy másik is.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák