Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz shield #753 üzenetére

    A Hídnál lévő vodkázás kicsit bugos. A másik oldalában lévő tisztnek is kell adni Vodkát, akkor sokáig elidőzhetsz közöttük. 2 fő küldetés van Kuznetsov-nak. a 10 vodka és a Jelentés, ami Agroprom-ban van.
    Kuznetsov tudja fejleszteni a Katonai Páncélokat, plusz Éjjellátót tud rá felszerelni.

    Strelok AKS-ét majd Adrenalin-nak kell odaadni, nála van egy sértetlen. Addig szerintem rakd le valamelyik közelben lévő tárolóba.

    Nem a kereszt a rejtekhely, hanem nem messze tőle van egy hátizsák az egyik fenyő alatt, nézz szét.

    A tetőn lévő toronyban van egy kicsi láda, nem lehet észrevenni, csak ha belesel a lyukon.

    Borov-ot nem kell kinyírni. Mongol-t meg kell mentened, aztán Borov-tól kapsz pár melót.

    Legutóbbi játékom során találtam egy 5x45-ös Groza-t is, M1-es jelzéssel. Így most már minden kaliberhez Groza-t használok. :) 4 volt egy rejtekhelyen, abból 3-at odaadtam a szeméttelepen lévő kereskedőnek, aki Műtárgyat adott érte. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák