Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #58 üzenetére

    Az új, 110002-es tartalmaz egy gamedata mappát, amiben benne vannak ezek. Az 110000 is tartalmazott, azt kellett a 2-essel felül írni. Most hétvégén neki állok az egésznek, már hiányzik a kalandozás. :)

    Kekeeci: Nagyjából javítottam azokat a hibákat, amiket küldtél privátba, de maradt még pár dolog. Azokat csak akkor tudom, ha odaérek, mint pl. a hullával való beszélgetés, meg a fegyver javítás párbeszéd.

    A Tushkano azért maradt Patkány, mert a normál patkánnyal nincs feladat. Csak a szíve, vagy lépe kell egyszer azt hiszem. Egyébként nem tudom, nekem szívnek tűnik, nem lépnek, de majd megnézem alaposabban a képet.

    Viszont most, hogy felraktam az eredeti Stalker-t, meg fogom nézni, hogy Agroprom térképe jó-e, mert a Soup-ban, belépve a területre hibásan működik, nem mozdul egy jódarabig a térkép. Nektek is?

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák