Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laris

    junior tag

    válasz Sensut #4033 üzenetére

    Nem kavar be Jupiteren a könnyítő peccs, hanem az van hogy egy jupiteri igen nehezen megoldható feladathoz kellene egy géppuskára egy PKS-07-es távcső, amit, ha jól emlékszem Petrenkó árulhatott, és ezért gondoltam, ezt a játékkönnyítést mellőzni. Időközben rájöttem, hogy, elég a Misc fájl mappából törölni akármelyik kereskedőt, és annál visszaáll az eredeti árukínálat. ( de sajna távcső még mindig nincs). Az actorról annyit, a Skadovskos küldetéseknél, ahol fára vasszerkezetekre kell ugrálni, az az észrevételem mintha azonos távolságokra, láthatatlan plattformokra kellene ugrani, és ezzel az " utángyártott " actorral, még elállítás nélkül sem megoldható a feladat, ugyanez a szűk helyekre bejutás esetén is.Más észrevétel pl a Zónában mindenki mesterlövész, kivéve, ha nekem segít. Akkor 5 méterről egy vaddisznót sem talál el,sőt beszorít valahová, vagy kitol a fedezék mögül golyófogónak, de ha véletlenül eltalálom visszaváltozik mesterlövésszé, csak akkor már én leszek a célpont. Ha beugrana valami ennek a távcsőnek a beszerzési helyéről ,megköszönném ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák