Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #2206 üzenetére

    Hát nekem ettől jóval gyengébb volt a gépem. :) Nem tudom, miért akadt ott neked. Majd egyszer felrakom az eredetit, megnézem ezzel a géppel.

    Nem merek megesküdni rá, de mintha még az Oblivion Lost-ban se akadt volna meg ott. Nekem ezért volt fura a Soup, hogy ott nagyon csúnyán beakad. Ez ugyan olyan, mint a Sötét Völgyben van két fura terület, nem lehet normálisan közlekedni. Mész és amikor beleértél, elkezdek össze-vissza menni, de előre azt nem tudsz. Azon a részen ugrálva kell végig jutni. az egyik a Vörös Erdő áthaladási pontjánál van, az X-18-as Labortól érkezve, a másik meg a Bandita Tábornál van, ahova létrával kell felmászni. Alap Shoc-ban ott kell kijutni a táborból. Ezt nem tudom, mi akar lenni. De van róla fénykép a Bar-ban, hogy ez valami fura Anomália. Szerintem azért írták, mert nem tudni, hogy került bele és így védik le magukat. :)

    Dhampir: Mennyi a teljes ára most?

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák