Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #2203 üzenetére

    Nekem is folyton ezt a hibát írja ki, mikor Crash-el. Nem értem, mi lehet ez. Ha tippelnem kéne, akkor ez is a memória hibája. Én akkor szoktam ezt kapni, mikor egy fél napot áll a tálcán a játék és mikor elkezdem folytatni, pár perc alatt meg is kapom. Az anomália parancsai szerintem magában az X-ray motorban vannak benne, mint egy jó pár dolog, amit nem találtam meg sehol. amikor lecserélték a motort, akkor volt az, hogy a Távcső tüzelésre nem működött, csak zoom-olásra. Hallom, hogy használja, de nem történik semmi. Szerintem ezt elcseszték. TB-nek írtam róla, de semmi válasz nem volt rá.Azóta nem is használom a görgőt zoom-olásra, mert nem nagyon lehet úgy nagyítani és kicsinyíteni.

    Aarpok: Az eredeti Shoc-ban nekem sose akadt meg sehol. Az szépen, stabilan futott. Pedig akkor még csak ez 7200-as Asus VGA-m volt.:)

    Dhampir: Szerintem az a gép, amiről lebeszéltek, az elég lett volna neked. Nekem az asztali konfigom gyengébb, és azzal elfutott UHD felbontásban, közepes beállításokon. Csak ki kell lőni a fű és nap részletességet. Az nagyon leterheli a gépet. Majd ha meglesz az új gép teljesen, akkor majd letesztelek mindent fullon. Azzal elvileg meg se kellene akadnia.

    Felbontás: Valaki régebben jelezte itt, hogy neki Full HD-ban nagyon apró a betűméret. Valamelyik nap kerestem az NS eredeti sms-ek fájlját és akkor rátaláltam, hogyan lehet a méretet változtatni magában a játékban. Sajna ez teljesen ki is ment a fejemből utána, de majd utána nézek, ha kell még valakinek. Azt tudom, hogy az egyik fájlban kell megadni szám szerint, milyen nagy legyen a betűméret.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • shield

    őstag

    válasz Sensut #2203 üzenetére

    Bár bejáratánál nekem is mindegyik modnál elakadt, ugyanúgy amikor Kordonon mész le Szidó pincéjébe van egy fehér bevillanás, kivétel a Hullócsillag. És még van pár dolog.

    S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

  • borovi

    aktív tag

    válasz Sensut #2203 üzenetére

    "Ja, bocsi, a Hullócsillag nem laggol ott, mert a pálya egyszerűen üres"

    Én is azon örömködtem magamban, hogy ej, milyen fasza, atombiztos kis mod ez a Hullócsillag, aztán rájöttem, hogy valószínűleg azért, mert teljesen üresek a pályák, nincs, ami megakassza... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák