Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #2032 üzenetére

    Mert ez önmagában nem is küldetés, hanem egyfajta ajándék a Zombitól. Csak amikor én anno itt jártam, nem tudtam lefordítani az angol szöveget normálisan, a sok Vidon, meg ilyen szó miatt, így hagytam a francba. Így nem kaptam üzenetet se Lightningtól, vagyis én küldtem neki először, majd ő válaszolt vissza, hogy ha megjártam a Hadilaboratóriumot, akkor keressem fel őt. És azt írja, hogy tudom, hol találom. Egyébként elmondja a Zombi, hogy ő is az Utolsó Nap Csoportjába tartozott és volt egy küldetése. És azt is elmondja, hogy azért nem találtam meg a Bázisukat, mert az van a Halott Városban. Az érdekesség az., hogy amikor feloszlott ez a csoport és újjáalakult, a Tudós részükből lett a C-Öntudat.Ez valójában nem is C, hanem A, vagyis "A Tudat". Ez is egy angol félrefordítás. Az angol fordításban meg O-öntudatként szerepel. :) Egyre jobb. Ezt szerintem át fogom írni mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák