Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #141 üzenetére

    Ez csak egy észrevétel, ami félre vezetett egy kicsit.

    Miután Fanggal és a rádióssal megszereztük Pripjátyban a kamera 2 darabját és mennem kellett a Vörös Erdőbe Foresterhez a harmadik darabért, Radarra érve kaptam ezt az üzenetet Sidorovichtól:

    Sido itt egy betemetett "barlangról" beszél, viszont ez a fegyver a beomlott "alagútban" van a híd mellett, amit a CS-ban Strelok berobbant és meglóg Scar elől. Ezt jó lenne átírni. Körbejártam az összes barlangot, de nem találtam a fegyvert, s akkor eszembe jutott az alagút. Ott volt. Ez csak azért zavaró, mert az erdőben több barlang is van, ha a bányát is annak vesszük, illetve a bánya több beomlott részét. És a tölcsér körül is vannak apró barlangok, bejárni mind elég nagy táv és időigényes. Viszont az elrejtett fegyver (hang-tompított, távcsöves FN2000 "Marine") kiváló darab már csak azért is, mert 9x39-es lőszert használ, amihez még tökéletes fegyvert nem találtam a SS-ban (a Vintorez, Vintar nem igazán hatásosak és kicsi a táruk, a Groza Thunder pedig akkora, hogy távcsővel a fél képernyőt elfoglalja).

    Egyébként ez a tipp Sidotol a radari átlépőn jó példa arra, hogy mért nem használjunk kézi teleportokat, amiről korábban beszéltem. Ha teleportáltam volna, akkor ez a tipp kimarad mert az átlépőhöz van kötve.

Új hozzászólás Aktív témák