Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz borovi #1341 üzenetére

    Persze, hogy bugosabb volt, mint a Soup, mivel az SS az NS javított és bővített változata. :) Sok mindent meg se találtam az NS-ben, amikor néztem át a fordítást és sok minden fontos dolog is hiányzott belőle.

    Egyébként ajánlom mindenkinek a 3-as patch-et. Az eddig a legstabilabb kiadás. Ha az alap Story-t valaki végig viszi a 3-assal, akkor már érdemes a 4-est feltenni. Én pl. így játszok vele és jó. Egy-egy Out-of-memory crash-el vág csak ki. Viszont nekem azért van ez gyakran, mert sokáig hagyom lent a tálcán a játékot, mivel közben azért fordítanom is kell és azt tudni illik, hogy ha valamit lerakunk a tálcára, az megnövekedett memória-felhasználást jelent.

    Ma reggel olvastam a Steam-et. Megint marhaságon agyalnak. Hogy Bes-nek maradjon-e a neve, vagy legyen Devil? Komolyan, eszem megáll a sok fogyatékostól.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák