Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #1101 üzenetére

    Fanatic Teleport-ja úgy működik, hogy van két embere. Van egy profi, aki drágábban be tudja állítani és pontosabb helyre visz majd a Vasúti töltésen megjelenő Fehér Teleport. Van egy alkoholista, Shura Anomaly, azt hiszem így hívják, az ő Teleport-ja pontatlan, de jóval olcsóbb. Azt hiszem ez is a Vasúti töltésen jelenik meg. Velük nem kell beszélni, csak Fanatic-kal beszélve kell eldöntenünk, melyik Teleport jelenjen meg majd. Azt hiszem mindhárom helyszínre ugyan oda rakja a Teleport-ot.

    Kostya-ról nem is tudtam, hogy csinál Teleport-ot. Skinflint (Miser) és Max is csinál ilyet, na az ő teleport-jukat nem próbáltam. Azt hiszem ott csak simán elindít minket, nem kell megkeresni.

    Sakharov a 3 Kézi Teleport-ja a lerakott érzékelők után érhető el. Ezekhez egy Elem Műtárgy szükséges, meg némi pénz, hogy létre hozzon egy Kézi Teleport-ot valamelyik helyszínre a 3 közül. Az Aktiváláshoz is kell egy Holdfény Műtárgy azt hiszem.

    Lehet, nem jól emlékszem valamelyikre.

    Strelok Teleport-ja is csak egyszer használatos, úgy tudom és a Hadiraktárakra visz, még nem próbáltam.

    A Halálfejes Monolith Teleportok nekem csak mostanában jelentek meg a Monolith-nál (Kívánságteljesítő). Egyet lehetett kapni, azt hiszem Voronin-tól, de tőle se kaptam sose. Ez viszont egyszer létfontosságú, mert egyszer fel kell jutni a szarkofágba becsapódott Helikopterhez. Ennél viszont van egy trükk, Teleport nélkül is fel lehet oda jutni. Nekem ezt kellett használnom. Mellesleg használnom kellett egyszer a Halálfejest, mert Ghost-tal utána találkoztam, miután már megjártam az Erőművet. Csak hogy másodszorra nem nyílik ki az ajtó a C-Öntudat képviselőjénél, bent a Titkos Laborban. Ezt majd később lehet kinyitni.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • hubai1979

    őstag

    válasz Sensut #1101 üzenetére

    Most már tudom miért tünt el egy két feladat,kár volt kipróbálni azt a vackot.Haza jöttem nem akartam kiprobálni aztán még is bele mentem a hülyeségbe.a probléma az hogy nem tudom vissza tölteni a mentést mert mindig rámentek az aktuálisra.

    Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

  • CJ4567

    veterán

    válasz Sensut #1101 üzenetére

    Complete modban van hasonló, egy pálya összes levelváltóját kiírja, és oda tudsz teleportálni.

    Hasznos lett volna vanillában amikor pályaváltás után kb 10 vagy több Freedomos támadott meg :D

    Hubai: Ezért jó ha quicksave mellett csinálsz nagymentéseket. SOC-t több mint 40 nagymentéssel vittem végig + gyorsmentés. Hibaelhárításban is segíthet.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák