Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #993 üzenetére

    Na, az a feladat arról szól, hogy a két tudós megütközött a Zsoldosokkal a Vad Területen. Azt hiszem pont Gery-ékkel. Kell egy ManPack Rádió tőlük, amit Aarpok írt, hogy vagy megveszed tőlük, vagy kinyírod mindkettőt. De azt tudni kell, hogy van egy harmadik megoldás is. Hogy szerzel/szereztél valahonnan már egyet. A lényeg, hogy akármilyen ManPack Rádió megfelel, nem kell pont tőlük.
    A zsebhokira visszatérve. Ez valami programhiba lehet, mert nekimennek az ajtónak, ami próbál kinyílni, de tőlük ez nem sikerül. Ezt a szöveget már én írtam bele, hogy ki kell nyitni nekik az ajtót.

    Viszont az az Angol szöveg jól jönne, amit írtál. Azt akkor lefordítanám, ha linkelnél nekem egy képet róla.
    Mindjárt ránézek erre a szövegre és megpróbálom átírni. Ez tervben volt még régebben, de úgy emlékeztem, hogy már megtettem.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák