Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    Kész, becsaltam az Aktiváló Modult. Szinte körbe jártam az egész Vad Területet, leestem a föld alá is, de sehol nincs. Viszont érdekesség, hogy amikor alázuhantam a felszin alá, elteleportálódtam a Bar bejáratához, de a kis épületen belül, így ki tudtam menni hátul és körbe tudtam járni az egész területet a pályán kívül is. De sajnos ott se találtam meg. A Vagonba nem esett bele, mert azt teljesen átnéztem, hogy alá másztam guggolva, majd mentés-visszatöltés, így állva benne voltam a Vagonba. Nem értem én ezt, hogy hova tűnik. Lehet, hogy gyorsan kell ezt megcsinálni, nem lehet húzni az időt, ki tudja.

    Kis érdekesség, hogy ha beugrunk a kerítés mögé, ahol ilyen vascsövek hevernek, hírtelen kitörés jön és rengeteg Zombi jelenik meg. Ezután, ahogy megyünk Yantar felé, az alagút előtt szintén csinál ilyet.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák