Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #959 üzenetére

    Most már értem a Zóna Sörös üzletet. Mert eleinte Energiaital volt írva az angolban azt hiszem és csak a kínálatát írtam át, de a többit nem. Javítani fogom holnap ezeket a hibákat, köszi.

    Én értem, hogy erre való a spawn menü, de azt nem bírják megérteni, hogy ezeket javítani kell. Ezen akadok ki. Meg a sok hülye kérdésen: Jártam-e már az Agyperzselőben, beszéltem-e már Akim-mal a Páncélról. Ha egyszer megvan a Páncél és nem találom az Aktiváló Modult, akkor csak járnom kellett mindenhol, meg nem hiszem, hogy köze lenne az Agyperzselőhöz. Azt is írta valaki, hogy Syslov adja majd egy küldetés után ide. De Syslov az életben nem adott még RPD-t, hisz pont neki kellenek ezek a felszerelések.

    A Csomag, ami Sidorovich-nak kell, nekem eddig mindig jól jelent meg Chernobyl-ban. Amúgy nem is értem. Olyan hibákról írnak a Steam-en, amik nem is fordulnak elő. Nekem eddig ezzel a két hibával volt bajom. Remélem kidob egy 5-ös Patch-et TB, amiben ezt a két dolgot javítja.

    Az egyik tag világosan leírta, hogy az RPD scriptje sehol se szerepel a játékban a 99-es verzió óta. Ezt se tudják felfogni. Erre írja valaki, hogy majd később odakerül. De hogy, ha nem utal rá semmi? Komolyan, a sok okoskodó felbosszant.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák