Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #86 üzenetére

    A "macskanő" ruhákra, így, nem emlékszem. Viszont volt 2 különleges ruha, amit el kellett vinnem valakinek (már nem tudom kinek), a cordoni katonai bázisról. Valami olyan ruhák voltak, hogy semmi védelmük nem volt, viszont sok cuccot lehetett velük cipelni, és kettő volt belőlük. Valami ilyesmi rémlik. Ja, azt hiszem Skinflintnek (Miser) kellett a Raktáraknál.
    Az Akim féle összerakós ruhával, ebben a futamban nem foglalkoztam, de a leírást megszereztem. Előzőleg összekerestem volt a Vadvidéket az egyik darabjáért, de nem találtam sehol. Most hogy szóba került, utána nézek ennek a ruhának is.
    A cuccot mindig saját zsákba rejtem el, mert a publikus tárhelyeket szerintem hamarabb kirabolják. Itt meg ugye féltik is egyesek. Még jóhogy nem kérnek pénz érte. Volt olyan mod is, ahol igen :)
    A Szabadságos őrnek a kapunál Antizombin kell. Ezt menet közben Akim adja valamiért cserébe. Viszont ugyancsak nem emlékszem a gyógyítós Beril ruha feladatra, de találtam egy ilyen ruhát Yantaron a gyár udvarán. Azt hiszem azt is ellopták, mert ott volt a ládában... :W . Vagy lehet, hogy mindez a cucc akkor veszett el a ládából, amikot LaFavreék elkábítnak, megvernek és kirabolnak a Raktárak bázisán? Azóta nem is tudom ha jártam ennél a ládánál :F
    Minden esetre nekem gyanús ez a sok verzió csere nálam, mert egy valakinek volt még ilyen baja a Generátoroknál, másoknak meg pont fordítva volt a verzióval, használt a 003-as javítás. Szerintem az én játékom előbb-utóbb beadja a kulcsot, de megyek vele, ameddig bírja.

    Spoiler szükségeltetik +1 !

Új hozzászólás Aktív témák