Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    Na, olvasva a sok Hsz.-t sok mindenkinek meggyűlt a baja az elromlott PDA-val. Ezt szépen lefordítottam pedig. Leírja az üzenet, hogy a Hátizsák cipzárja beragadt. Ez az oka annak, hogy nem lehet felvenni semmit (Ennek meg van a trükkje. Sokszor kell rákattintani a hullára és elvinni a mindent felvesz gombra). A PDA ugye elromlott, ezért nem látni a térképet és az HUD-ot. Célszerű, hogy végig rohanjunk a BAR-ig, ahol a helyi hálózatra fel tud csatlakozni a PDA, ezért tudjuk használni, de írja az üzi, hogy gyorsan javíttassuk meg a Proffal (Garik felett át lehet ugrani mély ugrással).

    A Labirintus: A Kazettához kétféle képpen lehet eljutni. Az eredeti úton, ami egy nagy teremben van, ahol van egy asztal, ott a meredek lejtőn fel lehet ugrani. Nagyon nehéz megtalálni, de lehetséges. A második út az egy Cheat. Ahol látni lehet a Teleportot a külső Labirintusban, ott az egyik emeleten át lehet ugrani arra a részre, ezzel a lejtős részt ki lehet hagyni.

    Egyenlőre ennyit tartottam észben, amiről írtatok.

    A 4-es patch-ről én is olvastam. Majd meglátjuk, mi lesz benne javítva.

    Kruglov küldetése a Vad Területen a visszatöltéses trükkel javítható, ahogy az előttem felszólaló kolléga írta. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák