Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Gery D. #311 üzenetére

    Nos, halasan koszonom a faradozasod, de irto lassan jon le egy-egy resz, 2 ora, es van 10 vagy 11 allomany.
    A torrentet is letoroltem, mert azt mondtad az lehet nem uj, igy hagyom a fenebe az egeszet.
    Majd egyszer, amikor gyorsabban jon le, es tobb helyem is lesz a gepen - most epp hogy annyi van hogy le tudtam volna szedn (mert tele van a gep mindenfele szarsaggal es unom rendszerezni meg kiirni), de lehet telepiteni mar amugy sem tudtam volna - akkor kiprobalom.
    Most inkabb visszaterek a modunk butykolesehez, hogy haladjunk azzal is, 2 es fel eve kezdtunk Free-vel :)

    Ha mar ilyen reszletes tajekozot irtal, amit nekem irtal, tedd be az elso hozzaszolasba, hogy ne menjen veszendobe.

    A tegnap veletlenul ratalaltam a neten egy Halalos Zona nevu Stalker regenyre, es elolvastam vagy 50 oldalt.
    Erdekes volt, hogy a jatekbeli magyar forditasokban kepzodmenynek neveztek el azokat a dolgokat (nekem ez tetszik a legjobban, mert anomaliaban/rendellenessegben kepzodnek), Saga59 a relikvia kifejezest kedveli, te a mutargy nevet adtad neki, a regeny forditoja meg mukutyu neven szerepelteti.Ez utobbi is tetszik, mert a Piknik az arokparton regenyben valoban ezek a kepzodmenyek csak ugy megtalalhatoak itt-ott, nem is kepzodnek talan, hanem esetleg az ufok hagytak itt, es ezek a targyak nem hasonlitanak a jatekbeli kepzodmenyekre, hanem olyan targyak amelyeknek sem celjat, sem rendelteteset nem tudtak felfedezni, igy nekem bejott ez a kutyu elnevezes.Sot az is az eszembe otlott, hogy a mu-kutyu helyett egyszeruen lehetne ketyere, es kesz :)

    Sensut : egesz jopofanak tunnek ezek az ismeretlen palyak, sokat kell itt harcolni, vagy inkabb kihaltak ezek a helyek ?

Új hozzászólás Aktív témák