Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz Gery D. #2200 üzenetére

    Valami rém egyszerű, kifutóban lévő gépeket néztem, ami nem "gamer", mert igényes játékos gép esetében milliomosnak kellene lennem, de sajnos csak egy csóró sztalker vagyok. :B

    Egy biztos, hogy a Call of Pripyat és a Clear Sky elfutott a régi irodai felhasználásra gyártott notebookomon, amely Intel Core i3-2330M Sandy Bridge + AMD Radeon HD 6490M 1GB GDDR5, 1600x900 HD+ összetevőkből állt. Sajnos az a gép már nincsen meg.

    Tesóm régi noteszén Intel Core i5-560M (2.66GHz, 3MB cache) + Nvidia NVS 3100M 512MB DDR3, 4 GB RAM, 1600x900 HD felbontás folyékonyan futott, csak Jupiternél volt néhol szaggatás a síneken, valamint amikor a patkányok rohantak a vízben a pripyati föld alatti laborban.

    Amin még elment a Call of Pripyat, i5-3230M + Intel HD Graphics 4000, de 2x4 GB RAM mellett, HD felbontáson és napfelkeltekor mindig beszaggatott, de ez nem az én masinám. Ebből gondoltam, hogy vélhetően integrált HD 4600 is elvinné.

    Ehhez próbálom viszonyítani az alacsony költségvetésű i3-5005U + Gt 920M-et, amely valószínűsíthetően elegendő lenne. Habár, habár 1600x900 HD+ a kijelző natív felbontása. Rezeg a léc. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák