Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #1541 üzenetére

    Még nem jártam a Vad Területen, de most az következik. Ezeken bóklásztam eddig: Cordon - Garbage - Agroprom - Dark Walley - Bar - ATP - Swamp - Forgotten Forest. Most fejeztem be Freebie feladatát, amikor meg kell védeni a zsoldosoktól Cordonon. Itt nem halhatatlan, vagy 4x kellett visszatöltenem, hogy ne haljon meg ő se és én se :)

    Egy érdekes dolog Sviblov PKM feladatával kapcsolatban. A Soupban, ha már van nálad egy PKM, akkor miután beszéltél a megfigyelővel a bandita bázisnál és belopózol, még be se érsz és Dan bandája már érkezik is - nem kell ellopnod a PKM-et. Viszont itt a NS-ban ha van nálad már egy PKM, az csak bajt okoz. Szerintem ez egy hiba ami nem szűrt még szemet senkinek. Nálam volt egy PKM, de be kellett lopóznom a tetőn attól függetlenül. Csakhogy hiába kaparintottam meg a zsákból a másik PKM-et is, a feladat akkor se teljesült. Ezért még mielőtt a megfigyelővel beszéltem volna, el kellett dobnom a nálam levő PKM-et, majd belopóznom és ellopnom a zsákból a másikat. Ekkor teljesült csak a feladat és jöttek Danék.

Új hozzászólás Aktív témák