Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Aarpok #1428 üzenetére

    Spark az Lightning. Nem is értem miért ennyi féle név. Pld. Miser és Skinflint ugyanaz, de ez nem csak itt, hanem sok modban láttam már így.
    Mondtam, a vége az katasztrofális és ha nem javítottak (-tanak) rajta még most sem, akkor mind b@szhatják a collectort meg a többit, mert a játék nem ér egy lópikulát. Ezzel kéne törődniük, nem pedig a szépséghibákkal. De hát ezt már mondtuk :D Kiváncsi leszek ez a Dead City benne van-e az NS-ben is. Egyébként sokkal durvább ez a NS CP2. Nincs késed, és addig nem lehet mutáns darabokat begyűjteni, amíg nincs vágószerszámod. De már kellenének a részek. A hídnál a katonatiszt megbízott, hogy nyírjak ki egy vérszívót (már akkor, amikor még pisztolyom sincs!), és kaptam tőle kést. Viszont Akim 40 zombikezet kér, nem 10-et, mint a Soupban :Y . Aztán a Doki felkért, hogy gyógyítsak meg egy halom sebesültet, az ő barátait, és ad jutalmat. Ez se volt a Soupban. Viszont itt is benne van Friar PDA-ja, de mellette a másik mesterlövész is. Egy golyó=halál. Folyton zabálni kell és minden sugároz. TB sokat "gyengített" az NS-n e mellett. Ez egy tipikus orosz gulág.

Új hozzászólás Aktív témák