Új hozzászólás Aktív témák

  • Aarpok

    őstag

    válasz Sensut #1336 üzenetére

    Közben találtam egy bejegyzést tőled és próbáltam az szerint eljárni.Beledobtam az artit kaptam cuccokat és lightning utána belement a teleportba majd eltűnt egy szót sem tudtam beszélni vele (próbáltam fordítva akkor meg az artit nem vette be a teleport).Néhány pillanat múlva kaptam feladatot egy teleport megtalálására és aktiválására limanszkban.Meg is találtam a helyet,de ami ott várt attól nem kissé akadtam ki.Egy láthatatlan és halhatatlan ellenfél (két lövésből kampó és még az álcázott exoban is kiszúrt).Szóval én ezt csalásnak vettem és csaltam én is (aktiváltam a halhatalanságot én sem öröltem neki,de ezt itt másképp nem tudtam megoldani).Aktiváltam a teleportot egy kóddal majd a falon túlra kerültem.Ott szétlöttem olyan elemeket ami a hologram dokinál is volt a cnpp-ben majd középen volt egy kis vezérlő ott elájultam és jött egy videó azután egy pályaváltás következett.Meglepetésre dead cityben találtam magam.A város komoly védelem alatt áll így bemenni nem tudtam.Üzenetek révén találtam embereket akiktől munkákat is kaptam.Most legutólján egy irányító adott nekem egy képet ami valami rejtett fegyver helyét mutatja,de akár hogyan próbálok bemenni a városba mindig kapom a riasztást,hogy 5 másodpercem van elhagyni a védelmi zónáját a városnak.Kötelességi fegyvere már nálam van.Egy házban volt egy széfben.Bocs a hosszú irásért igyekeztem mindenre kitérni ami történt.A Hog részt már megcsináltam.Ott is volt gond az egyik tárggyal (Fort14 ettől kiakadt a game mikor felakartam venni a husitól be kellett csalnom akkor nem akadt ki).Dead City is elég crashelős visszatölteni mentést esélytelen kiakad azonnal viszont újra elindítva a játékot már betölti a mentést.

    Аарпок

Új hozzászólás Aktív témák