Új hozzászólás Aktív témák

  • borovi

    aktív tag

    Na, letakarítottam a Stalkersoupot a gépről, elegem lett belőle.
    Sajnos legutóbb is így jártam vele, ezért legközelebb már nagyon meggondolom, hogy kísérletezzek-e a moddal. Annyi jó játék van, hogy sajnálom erre elb@szni az időt. Megint nem működött Yantarban az F, és hiába próbálkoztam bármivel, úgy is maradt más pályákon is.
    Amit eddig láttam belőle, az tetszett is meg nem is. Lényegében az alapjátékot viszi sok helyszínnel megdobva, de a plusz feladatok inkább csak a "hozd el ezt, vidd el azt, keresd meg amazt" kategóriába tartoznak, ami egy idő után elég uncsi. Ráadásul a feladatoknál a helymeghatározások is túl nagyvonalúak. Nem várom, hogy pontosan megadják a rejtekhely koordinátáit, de nem szeretnék a területen minden bokor alá, minden fa tetejére bekukucskálni. A szereplők sokasága engem egy idő után zavart, egyszerűen nem tudtam megjegyezni, hogy ki kicsoda. A fegyverek, páncélok, tárgyak bőségére nem lehet panasz, főleg, ha valaki használja a spawn funkciót. :D Ami zavart még, az a rengeteg gyaloglás. Nincs abban semmi élvezet, hogy az ember két, egymástól távoli területre kénytelen átcaplatni a feladat kedvéért, miközben nem történik közben semmi, legfeljebb néhány egér szaladgál a susnyásban. (Hasonló okok miatt untam rá pl. a Lost alphára is annak idején.)
    A stabilitással igazán nem volt gondom, crash alig volt.
    Szóval lehet még ebből valami jó is, de attól tartok, nem az elkövetkező években.

Új hozzászólás Aktív témák