Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Aarpok #1160 üzenetére

    Majdnem a végén. :)

    Már csak Panther és Lighting küldetései vannak, na meg a Generátor, az összes többi meg van. Így, hogy nem kell fordítanom, gyorsan haladok. Bár, most becsaltam az RPD-t és Kelet-Pripyat-ban őrjöngők, de legalább megvan az egyetlen Könyvtáros Szőre. :) Viszont most 6-7 fejlövéssel leterítettem egy 9x39-es Grozával. Érdekes mindenesetre. A 3 Stalker szövegét kellett javítanom, akik a Mosodában vannak. Átnéztem az Orosz szöveget és volt mit javítanom. Viszont a Javítókészletet nem nagyon lehet megtalálni, szerintem beleírok egy kis infómorzsát, hogy hol kell keresni, mert átkutatni érte egész Kelet-Pripyat-ot elég kellemetlen. A COP-ban adtak nevet az épületeknek, csak most nem tudom, melyik az, ahol a Javítókészlet van, ennek utána kell járnom. Mondjuk a Generátorokon el fogok időzni, azt is át kell néznem teljesen, de az már csak jövőhéten lesz esedékes.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák