Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz martonx #914 üzenetére

    Ezt bírom egyébként az ilyen sulis "webmester"-kurzusokban - legalábbis az alapján, amiket eddig hallottam, illetve olvastam (és ez is megerősíti) -, hogy mindenen átrohannak, mint egy őrült, az alapok normális lefektetése nélkül, hogy ebből is, abból is legyen egy kicsi, mindenből csipegetünk valamennyit, de pont annyit, hogy lehetőleg a diák egy árva szót ne értsen az egészből, és ne tudja összerakni, hogy most akkor mi a szar is ez az egész, ha önszorgalomból nem fekszik rá keményen.
    Azt nem értem, miért nem építenek fel egy logikus struktúrát (nyilván naiv felvetés, de annyira azért nem földtől elrugaszkodott elképzelés). Legyenek ezek a nyelvek elkülönítve, ne ömlesztve tanuljanak mindent, hanem tematikusan, de akkor már legalább az alapok normális lefektetése után. Az még mindig többet ér, ha valaki kevesebb nyelvbe kóstol bele, de legalább azt biztosan tudja. Így a későbbi nyelveknél is esélyes, hogy jobban át fogja látni a logikáját az egésznek. Ha kevés az idő, akkor egyszerű a megoldás: kevesebb dolgot kell jobban átvenni, nem minden-mindegy alapon ömleszteni a trágyát a diák fejére.

    Szerk.: OFF.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák