Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vízözön

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a téma, de most vettem pár hete az X-fi Elite pro verziójú Creatíve hangkártyát, tokkal-vonóval.Nekem eddig Audigy 2 ZS-m volt, amivel igazából elégedett is voltam.De jobbat akartam, mert több lehetőséget villantott fel ez az új kártya, leginkább a hangszerkesztés terén, ha valakinek van hozzá türelme és érzéke, hogy újabb dolgokkal probálkozzon.Mielőtt bárki azt mondaná, hogy jó kártyához jó hangfal is kell, lassan egy éve megvettem a Creatíve Megaworks THX-s hangszóróit, úgyhogy az igényeimet társítani tudtam egymáshoz.Filmek tökéletes hangzást adnak, nem panaszkodom.A játékok még utol kell, hogy érjék az X-fi-t, úgyhogy nem várhatom el a legjobban megalkotott játéktól sem ami még egyelőre a grafikai tökéletesség elsőbbségét élvezi,hogy 5.1-s hangzást produkálni tudja.De azt viszont szeretném maradéktalanul kihasználni és megtanulni, hogyan lehet ezeket a zeneszerkesztő programokat jól és érthetően megtanulni kezelni.Sejtem, hogy ez nem egy barkácstanfolyam akar lenni, de ha valaki ajánlana valami közérthető irodalmat vagy hasonlót hozzá, azt megköszönném.Sajnos - szokásosan - semmilyen magyanyelvű tájékoztató nincs erre vonatkozólag, angol nyelven meg leperegne az életem, mire rájönnék.
    Ha tud erre valaki ötletet adni, azt előre is köszönöm!


    Vízözön

Új hozzászólás Aktív témák