Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    válasz Laca19 (a) #44 üzenetére

    Köszi a választ. Hát nem mondom, hogy okosabb lettem, ellenben bizonytalanabb igen! :D
    Igazából nekem mindegy, én ellennék mélynyomó nélkül is, hisz a hálóba a 32"-os TV-hez nyilván nem profi házimozit akarok építeni. A cél csupán annyi, hogy kiváltsam a TV szar dobozhangját. Mivel szekrényben van a TV, és ugyebár hátrafelé szól, néha nagyon gyatra, érthetetlen a hang. Jó azért lehet érteni, csak nem annyira "tiszta", vagy nem is tudom, hogy lehet ezt leírni.
    Szóval ha soundbar/soundplate, én nem feltétlen ragaszkodom a mélynyomóhoz, de persze ha találok megfelelő áron jót, amihez van, nem mondok rá nemet.
    Ha meg 2.1 mellett döntök, akkor már szeretnék 3D BD képeset, hogy ki is tudjam használni a TV-t. Nem mintha túl gyakran néznénk mondjuk 3D-t, pár havonta 1-et kb. Pofás ez az LG, csak ennyi problémám van vele, hogy nem BD-s. Amúgy nekem meg valahogy az LG cuccok nem szimpik. Az igazat megvallva mondjuk nincs tapasztalatom a hangcuccairól, csak egy ismerősömnek van egy 3D-s talán 42 vagy 46" LG Smart TV-je, és botrányosan szar, nézhetetlen, minősíthetetlen képe van a mi Samu F6400-asunkhoz képest. Lehet hogy csak nincs beállítva normálisan, vagy nem tudom, de LG TV-t tuti nem vennék. De visszatérve a témához, ha vki személyes tapasztalatok/teszt alapján azt mondja egy LG soundbarról/2.1 rendszerről, hogy jó, akkor persze nem ellenkezem saját tapasztalat hiányában. Ha ez a HT33S tudná a 3D-t, nem is gondolkodnék tovább. Körülnézek még ebben a GRX Elektroban, köszi a tippet. Nézelődöm még, aztán csak megvilágosodom :)

    spanglee001: Köszi, de akkor már 100x inkább az általam kinézett Maxell, de na haragudj meg! Az netes teszt alapján is jól szerepelt, de ezt a SAL-t már régebben láttam valahol, vagy olvastam róla. Árukeresőn is csupa negatív vélemény....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák