Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi74

    őstag

    Nekem tegnap halt meg egy Kingston 256-osom. Így karácsony előtt nagyon mérges voltam, mert ilyenkor az ember lánya fényképezne ugyan, másrészt a pénztárca is meglehetősen üres már. (hitelt meg mégsem veszek fel erre :D ). Azt vettem már 1 hete észre, hogy a fényképező nem kapcsol be. Ég a lámpája, de nem jön elő az objektív sem. Még sikerült lementenem róla a képeket a gépemre, tehát kár úgymond nem ért.
    Aztán visszatettem, és már azt írta ki a fényképező, hogy card error. Hogy formattálja-e.
    Azt választottam, hogy igen, erre kiírta, hogy format error. Na azóta se kép, se hang.
    Elszaladtam a legközelebbi MédiaMarktba, de emberi áron már csak Emtec volt, úgy ki volt fosztva. Voltak 1-2 gigások, csak nekem meg pénzem nem volt.
    Az a kérdésem, mitől mehetett tönkre a kártya? Lehet, hogy az, hogy nem USB-n használtam, hanem kártyaolvasóval?
    Ezek az Emtec-ek milyenek? Annyit észrevettem, hogy ez az új kártya gyorsabb, mint a Kingston volt új korában. A fényképező is sokkal gyorsabban indul. Csak hát nagy kérdés a megbízhatóság.

Új hozzászólás Aktív témák