Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz frizso #116056 üzenetére

    Nem feltétlen az MM-el van gond és, ahol ilyen "polcos" árusítás van (nemcsak az MM-nél), nem csak webshop, nyilván a már bontottat igyekeznek először elpasszolni (amúgy a raktár tele van origin darabokkal), legalábbis, ahol sunyi xarrágó a TV osztály vezetője (és általában ilyen), mert, amúgy nagyon készségesek, cserélnek, megmutatnak mindent. Van, hogy kapásból mondják: azt kapod (darabra), ami a polcon van.Olykor, ezekre külön engedmény van, de ahogy láttam nem ez a jellemző, legfeljebb utolsó darabokra. Most már, azzal sem nagyon bajlódnak, hogy átlátszó ragszalaggal ragasszák le, láttam olyat, hogy a barna verzióval volt, elég slendriánul áthúzva. Meg, amúgy 60 napra cserélnek, hugy-xar indokokra (az EN-nél elég surmók ilyen szempontból), ha on-line veszed, akinek ezzel nincs gondja, vagy pont szereti, ha már kipróbálták, javították (végig tapperolták) a készüléket (van ilyen is), az nyugodtan vegye (nekem rossz tapasztalatom van az ilyen vételekkel, gar. lejárta után hamar megfekszenek). Én szeretem, ha teljes áron új készüléket kapok és nem oda-vissza szaladgálni vele, azt az időt, ideget senki nem téríti meg. Ez is csak a TV-kre igaz, kis vackok (borotva, olvasó, hajszárító, tablet, mobil, stb.), ha nem utolsó darabok általában bontatlanok szoktak lenni, pl. szendvicssütőnél nincs az, hogy egy éve sütik rajta a polcon a szenyát. Az sem sanszos, hogy a kiállított mosógépeket, tűzhelyeket, hűtőket használnák, vagy sűrűn visszacsomagolnák: nehézkes, macerás, meg minek?. De vettem én már náluk asztali lejátszót, kupacból, bontatlant, azzal sem volt semmi gond. TV-t én ilyen helyekről már nem (legfeljebb, ha pont, akkor jött áru, de az meg általában még nincs "átvéve"), csak on-line, azt is, csak, ha a futár hagyja átvizsgálni, ha gyanús, vagy sérült, elhajtom a francba.

    #116057) bl4ze
    A területi beállításoknál ne Magyarországot, hanem finnt, vagy észtet (németet, UK-t) próbáld beállítani (csak ügyelt az órára!), mert hazánkban tiltott az alap sorrend macerálása, valami M1, M2, DUNA, M4... a natív sorrend.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák