Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz bollokcs80 #25 üzenetére

    Pedig mikor megjelent mennyien kopkodtek... en 199 ert "fogtam ki" MM -ban tavaly, egy mi9t pro-t valtott.(abbol cegest csinaltam) Bevallom oszinten a 120hzen kivul semmilyen teljesitmeny difit nem erzek atlaghasználatban de alapvetően elégedett vagyok vele. Így meg 400-500 ezres árakat látva meg pláne. Így néha ertetlenul állok azelőtt, h hüppögnek az áron (jogosan) de mégis elsőként rendel, majd jól bekuponozva be is beszéli magának h 400-500ezerér mekkora best buy az előző szériáról váltani..

    Következő éven eljátszuk uezt, amikor a gyártók az idióta userek tömkelegét látva rájön, h lehet ezt még fokozni..

    Az apple évek óta űzi ezt a hülye sportot, szomorú h sok ember benyeli.

  • mhydas99

    tag

    válasz bollokcs80 #31 üzenetére

    Nemcsak az árképzés és infláció a baj jelenleg. Nyugaton már milliós szinten jelentettek be leépítéseket az IT-szektorban. Nem véletlen a ChatGPT médiaprioritása sem. Bing már beépítette, Google meg kapaszkodik. Pár év és sok ezer ember munkája szűnik meg emiatt. Nemcsak IT-ben. Peldaul a könyvelés is matematika alapú és már ma is vannak szoftverek. Az MI specializálódásával a könyvelők munkája is veszélybe kerül. Legalábbis ott, ahol tiszta könyvelés zajlik. Persze sok minden más területen is növekvő munkanélküliséggel kell számolni. Nyugaton aki tud az most félreteszi a pénzét és nem mobilra költ. Autócserét is halogatják amíg tudják. Hamarosan Magyarországra is bekúszik sajnos a kirúgások időszaka. Ezért is stagnál vagy van lejtmenetben az IT eszközök eladása

  • ggbuffon1897

    őstag

    válasz bollokcs80 #31 üzenetére

    Nem, erre az árazásra nincs indok főleg a tavalyi szériához mért innovációhoz képest. (Persze lehet tolni a kormányellenes propagandát napestig az árfolyamról, az egyébként jóideje már 27%os áfáról meg osszes többi bullshitről). De nem akarok belemenni politikába mert sok embernél lent van az Orbán ellenes szemellenző..

    Durva profitot akarnak zsebrevágni és valljuk be nem is túl szégyellősek..

    Visszakanyarodva a témához: egy s22 még mindig 300 felett van, s22U még 450 körül, én olyan nagy "árbeállást" nem látok egy év alatt. Vagy mire beállna, addig a korábbi szériát nemes egyszerűséggel kivezetik a piacról. Az s21 fe is most 250 környékén mozog. (újra)

Új hozzászólás Aktív témák