Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veszett Róka

    csendes tag

    válasz csakdzsó #8879 üzenetére

    1: a duty-s fickót kell megmentened, ami lényegesen kedvezőbb, mint lemészárolni a banditákat akik amúgy is ellenségesek. Ha segítesz a dutynak, akkor ők még barátok is lehetnek, ez pedig később jól tud jönni amikor Ivancovval javíttatod a cuccaidat Pripyat elővárosában (Outskirts).
    Én még nem próbáltam úgy, hogy bandita ruhában megyek be, de ha megvan a kulcs (a csikibriki rádiós asztalán van a főbejáratnál, el kell lopni mikor a jelszóért mész) akkor be lehet settenkedni a börtönbe úgy is hogy nem vesznek észre. Ilyenkor ott kell bemenni ahol a lerobbant BTR áll. Persze még ilyenkor is észrevehetnek ha épp arra járnak, és nem tudom ha akkor banditának látszol akkor lőnek-e.
    2: a katonák mindenképp lőnek rád, bármiben is vagy. Ha megtudtad a labor helyét és a kódot akkor a katonák kiirtják a monolitos csapatot, és neked csak a katonák maradnak. Sokan közülük egyébként felmennek a tetőre beszélgetni, egy gránát csúnya munkát művel velük.
    3: Velesnek a PC adatok kellenek, a doksikat Petrenkó kérte. Illetve Velest azok a doksik érdeklik amiket a banditáknál találsz.
    4: a legjobb középsúlyú ruha a Wings of Freedom (ha jól emlékszem a nevére), de ha megvan a szervomotor upgrade, akkor az exoskeleton a jobb választás. Hiába nehéz, mégis több cuccot tudsz vele cipelni, ellenben sokkal jobban véd. Persze csak 1.4007-ben, 3003-ban nem lehet vele futni és upgradelni sem lehet. De ez már izlés kérdése. Próbáld ki, hogy besétász a monolitosok közé exoskeletonban vagy stalker ruhában és mérd az időt amíg kicsinálnak :P

  • Zsoxx

    senior tag

    válasz csakdzsó #8879 üzenetére

    1. Én lemészároltam az összes banditát.
    4. Exoskeletonra gyűjts, majd kelleni fog, ha átmész a föld alatti átjárón Pripyatba, mert oda rengeteg lőszer fog kelleni.

Új hozzászólás Aktív témák