Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz csakdzsó #8872 üzenetére

    Eredetileg az volt az ötlet, hogy a LA visszaadja azt a játékformát, ami a SOC lehetett volna, ha nem vágják agyon. A modderek ezért minden eredeti dolgot felhasználtak, amihez csak hozza jutottak, plusz még egy csomó fel nem használt modellt maguk a GSC-s fiúk adtak át nekik a modhoz. Így hát nem állt szándékukban bármit is módosítani az elején. Persze később lehetett volna, de valahogy odalett a kedv és a motiváció, ami érthető is annyi negatív kritika után, ami lassan a LA-t érte. Én személyesen, egy idő után már nem sok pozitív kritikát olvastam róla az angol fórumokon, mindenki csak a hibákról s a crashekről beszélt, még az is, aki nem is értett a Stalkerhez. Senki se nézte azt, hogy ez egy teljesen ingyenes játék, amit a készítők tiszta önszorgalommból hoztak össze, mindenki csak blamálta, mintha egy vagyont fizettek volna érte a Steamen. Így aztán a végére már az eredeti modderek nem is folytatták, a többiek meg gyorsan összecsaptak valamit, amit DC verziónak neveznek és ami sajnos még annyira se stabil, mint az elején volt. Én személyesen azt a sok fölösleges bejátszást vágnám ki belőle, mert ott tényleg folyik a bénázás ezerrel, mint egy elcseszett rajzfilmben. Na meg az X16 laborban a Half-Lifeos témát egy az egyben, mert az tényleg nem oda illő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák