Új hozzászólás Aktív témák

  • Weor

    csendes tag

    Sziasztok,

    ahogy itt az elmúlt napokban cseverésztetek, kedvet kaptam végigvinni.
    Eddig 1x vittem végig, még az 1.4005-ös verziót Extended Pack-kel.

    Szóval gondoltam végigtolom most a véglegest.

    A Configurator.exe nálam is ugyanazokat a hibaüzeneteket + crasht produkálta, amiket írtatok. Letöltöttem egy frissített Configurator.exe-t; nincs már hibaüzenet a megnyitásakor és nincs crash sem, ha a Mods fülre kattintok.
    Most azt hagyjuk, hogy ez mekkora gáz, hogy a véglegesbe egy hibás, hulladék launcher került, fókuszáljunk az FPS-re :DDD

    Korábbi hozzászólásban láttam segítséget, hogy milyen beállításokkal lehet jobb teljesítményre sarkallni a játékot (ezúton is kösz). Viszont nálam túl sokat nem segítettek ezek a beállítások.

    Kérdésem: Windows 8.1-gyel, 8 GB RAM-mal és 2 GB-os GTX OC 750-essel ne is álmodozzak arról, hogy dynamic lightninggal (akár DX9, DX10, vagy DX11-gyel) meglesz az átlag 40-45 fps? :F

    Most olyan 30-35 között mozog, de van, hogy elfordulok mondjuk 120 fokkal és felugrik az fps 60-ra, meg 70-re, pedig arra is vannak fák, meg növényzet, meg villanypózna, meg apám fasza tereptárgyak.

    Csak mert nem rémlik, hogy az 1.4005-ösnél ekkora ingadozások lettek volna... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák