Új hozzászólás Aktív témák

  • nem_tom

    őstag

    Üdvözletem!

    Leszedtem a Lost Alpha DC Extended 1.40007 -s verziót a moddb-ről, amit sikerült is beüzemelni. Bár a Configurator valami hibaüzenettel jön és a Mods menüpontot nem tudom elérni mert kifagy tőle (kép lentebb) de maga a játék gond nélkül indul... leszámítva, hogy első indítás után mikor kalibráltam kicsit a grafikai beállításokat, utána nem tudtam kilépni a játékból és semmilyen módon bezárni, csak a számítógép újraindítás segített. Bár idő hiányában a menünél tovább eddig nem jutottam. A fő gondom az, hogy az f.i. csoportféle magyarítás ami elvileg ehhez lett kalibrálva valamiért nem működik. Telepítem, célkönyvtár stimmel, azt írja telepítve van de a játék továbbra is angol. Próbáltam megoldást keresni de nem találtam. Azt írták, hogy csak a natúr alapjátékkal működik, ezért újratelepítettem módok nélkül is, de ugyan az az eredmény. Valaki találkozott hasonlóval?

    Illetve mellékesen még megkérdezem, de a játék telepítése során felrakatott velem néhány programot is. A Visual C++ meg DirectX -et még megértem, de az OpenAl és az Xvid nem értem miért kell ha kell. Ezekre mind szükség van egyáltalán?

    Köszi előre is! :R

Új hozzászólás Aktív témák