Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Egyéb érdekesség ami esetleg hasznosítható, hogy tegnap olyan fázisba ért nálam a játék hogy kb 3-5percenként kifagyott, kidobált tálcára és vagy adott random dll-hez köthető hibaüzenetet vagy nem.

    Gondoltam egyet és tokkal vonóval átmásoltam másik vinyóra (SSD-n volt, program filesban.. és egy SATA-s 7200esre raktam át), a jelenség megszűnt! Játszottam is pár órát utána gond nélkül, majd gondoltam egyet és tettem egy olyan próbát hogy az utolsó mentésemet fogtam és bemásoltam a még SSD-n meglévő játékba, betöltés után ugyan az történt ment 3-5 percig kivágott random dll hibaüzenettel és ezt ismételgette..

    Szóval akinél sokat "fagy", akár SSD-n van akár programfilesban érdemes egy próbát tennie, magyarázatot nem tudok rá, mert rendszergazdaként volt indítva mindig ergo nem hiszem hogy bármely file irásvédettsége kavarna be a játéknak. Mindenesetre így hibamentessé vált. :C

    Tisztán megmutatkozott hogy vagy az SSD vagy a program filesbe való telepítés áll a kifagyások mögött.. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák