Új hozzászólás Aktív témák

  • yitsushi

    csendes tag

    válasz b05co #7 üzenetére

    b05co:

    Elnézést, de azt hiszem félreértettük egymást. Te nekem annyit írtál a semmiből, hogy csinálnátok páran egy szervert, de gondoltad megkérdezed csináljuk-e ezt közösben, költségestől.

    Egy szó nem esett a "elkezdjük építeni a hazai közösséget, melyet szeretnénk egy irányba terelni". Annyi került szóba, hogy ha csináltok egy szervert akkor az széthúzó lehet.

    Amire szerintem logikus válasz volt kb 5 perc ismerettség után azt mondani, hogy

    "Yitsushi: es amig nem ismerem olyan ember akit tenyleg ismerek es megbizom benne, addig nem kap senki rcon jogot
    Yitsushi: sima admin aki tud kickelni az meg mod nelkul nem lehet
    Yitsushi: vagy minden vagy semmi joga valakinek"

    A teljes beszélgetésünk 29 sor volt, és kb az ismerettségünk is. Szerintem be kell, hogy lásd, ha valaki rádír játék közben csak úgy random ember és admin jogot kér havi 1000 forintért (mondjuk ugye osztom a havi koltseget) akkor első reakcióként nemet mond a felelőségteljes ember, jelezve, hogy nem tudja ki van a másik oldalon és tudja-e felelősen használni a jogokat. Nagyjából hasonlóan írnak rám naponta többen általam vezetett oldalak miatt, szerver miatt sé ahogyan a rust szerver miatt is. Ha megnézed a "FriendList"-emet látsz egy szép hosszú listát. Többsége Rust játékos ugyanis nekem nem voltak úgymond Steam barátaim a Rust előtt. 5-7 asszem ha volt. Az újak közül 4-et jelöltem meg én magamtól a többit csak elfogadtam. Ennek egy része afelől érdeklődött, hogyan csinálhat szervert, mennyibe kerül, lehet-e admin a szerveren? Ezek között nagyjából rámírtál. Mond hogy te nem ezt válaszoltad volna, ha random rádírok, hogy beszállhatok-e a szerverköltségbe és akkor közösen adminolnánk.

    Egyszóval én nem az "ezzel rengeteg melód volt és nem akarod holmi idegenekkel megosztani a szerveredet" kategóriába pakolnám, hanem a fentebb említett "nem osztok random embernek rcon jelszót".

    Mellékesen ha jól látom most ugyan úgy ott az Oxide mod a szerveren. Mitől communitibb? Mitől magyarabb?
    Ez neked szól vpablo.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák