Új hozzászólás Aktív témák

  • yitsushi

    csendes tag

    válasz vpablo #6 üzenetére

    Már elnézést, de Dec 20-tól, Január 16-ig között semmilyen mod nem volt fent. Akkor volt a szerveren 9 ember (magamat nem számolva) és ebből 8 szeretett volna egy olyan konfigot, mint ami volt egészen 24-ig, amikor is megduzzadt az eredetit kivano ember.

    Jelenleg Oxide van fent es elsosorban hogy kozben sajat plugint tudjak tesztelni, ami statisztikat epit a jatekosokrol (ami majd Steam loginnal sajat reszre megtekintheto lesz az oldalon etc etc etc).

    Valaszkoent a nem tul nyugodt valaszodra:
    - Jelenleg semmiben sem korlatozom az erdeti jatekelmenyt.
    - Nem húztam én fel senkit. Mikor a wipe volt, akkor 2 wipe volt összesen. Az első wipe azért, mert kíváncsiak voltunk egy másik játékossal (nem Niifyx), hogy mennyi idő femház felhúzása. 3 óra alatt készen volt egy 2x2x2-es fémház.
    - En jatszom szinte a legkevesebbet, nem sajat szorakozasra van. Azert vagyok online hogy ha baj van ott legyek, de megkerdezel barkit egyetlen csataban voltam benne, de az is csak mert a masik oldal ezt kerte.
    - Hogy megkerestetek, ez igaz. Nem konkurenciatol felek, sot en csak orulok, ha van plusz szerver. De megmondtam, hogy random embernek aki ramir es lattam a jatekban 2x a nevet nem fogok rcon jelszot adni. Nagyon remelem, hogy b05sco sem teszi :)
    - Kozosseget en is epitem csak nem Facbeook-al, mert azt nem hasznalok.
    - A konkurenciáról annyit, hogy a Facebook oldaltát szoktam nézni (már amennyit használom) a szervernek, sőt még a rust.hu-s page-el meg is osztottam azt Page-et.

    Tehát Január 16-a előtt teljesen Community szerver volt. Január 24-e óta pedig Community szerver, pontosabban 2 napja visszakerült az oxide, nagyjából nulla pluginnel.

Új hozzászólás Aktív témák