Új hozzászólás Aktív témák

  • yitsushi

    csendes tag

    válasz b05co #10 üzenetére

    Elnézést, de ezt picikét szemrehányónak érzem, hogy nem követtem egy olyan közösséget Steam-en, amibe beléptem, írtam az akkori egyetlen tulajdonosnak, nem válaszolt, pár naponta felnézve semmilyen új tartalmat nem találtam és tagokat sem igazán. Steam meg ugye nem küldött semmi értesítőt arról, hogy mod lettem. Jó tudni.

    Lentebb picit bővebben is kifejtem.

    Használják az emberek a Mumble szervert? Nálunk is az volt, de inkább TS-re kellett váltani, ahol pedig jól elbeszlgetünk.

    Az meg hogy te úgy gondolod, hogy a Facebook az az igazán fontos és a Google+ semmi az más kérdés, az is közösség, ahogyan egészen sokáig az összes név, amin futtattam Magyar Rust Közösség és Magyar Rust Szerver néven futottak, teljesen általános dolgokkal.

    Most hogy ezt miért írom még ide? Mert az összes válasz alapján én egy totálisan alkalmatlannak, antiszociálisnak bélyegzett ember vagyok a szerver meg egy kilógó valami fattyú, ami nem igaz.

    Mire gondolok itt:
    "kolléga nem volt teljesen tájékozott, mert ekkor már bőven ment a szerveződés a Steam csoportban, amit ő nem követett figyelemmel (admin voltam már egy ideje stb...), én pedig ezt nem is feltételeztem, hisz ő maga is moderátori szerepkört töltött be"

    Fentebb leirtam. De visszafele is igaz, miszerint a "nem ismerlek, így nem szívesen adnék rcon jelszót" nem volt világos, de ez fentebb már írtam.

    "gondolom, ha picit nagyobb az érdeklődés a részéről, akkor most egy szerver futna, egy bővebb megbízható admin gárdával"

    Nokérem úgy kezdtem a beszélgetést miután rámírtal, hogy Mondjad, játszom, de figyelek. Amennyiben komolyan gondoltad és nem pusztán a "komolytalan arcok" kategóriában vagy illetve nem pusztán formális okokból írsz rám, minden bizonnyal jelzed, hogy mi a háttér.

    "már bőven ment a szerveződés"

    Kérlek mutass rá, hogy itt (mert ugye erről van szó) http://steamcommunity.com/groups/rustmagyarorszag
    hol van az a "bőven ment a szerveződés a Steam csoportban", amiben úgy lettem mod, hogy nem tudok róla. Mi van itt és volt mert mint írtam 2-3 naponta felnéztem, és igaz nem görgettem le a lap aljára, hogy vajon mod lettem-e.
    - Announcement: 25-e előtt semmi, akkor beszéltünk. Azóta szerverspecifikus tartalom, holott a csoport létrehozásakor ez úgy futott, mint általános rust csoport.
    - Discussions: 25-e előtt van egy bejegyzés, amiben Ancrew összefogást kérdez Official szervereken. Másik pedig ami a 14-én publikáltam a szerver elérhetőséget, mert ekkor lett meg a domain.
    - Events: azóta is üres
    - Comments: van egy meghívásmegköszönés, a szerverelérhetőség, amit beírtam, utána már ezen forum topicra mutató link.

    Tehát honnan kellett volna tudnom a nagy szerveződésről? Amire csak úgy hivatkoztál 25-én, amikor beszéltünk, hogy "páran csinálnánk community szervert" (amiből a community-t jól félre is értettem)

    "továbbá feljárogatnak az emberek a Mumble szerverre is ismerkedni beszélgetni"

    Mivel Mumble-re nem igazán mentek az emberek TS lett belőle, amin jókat beszélgetünk játékon kívül is. Ezen kívül pár játékossal IRC-en kommunikálunk, mert az is jó dolog, csak sokan már azt sem tudják mi az és hol lehet venni dekára.

    "Igazából mindent összevetve az alap magyar probléma lépett fel, senki sem bízott senkiben"

    Úgy fogalmaznék, hogy senki se bízott senkiben (én egy random emberben, te meg egy másik random emberben, akire ráírtál) és mindenki sz*rt mindenkire (én játszottam, és ha fontos úgyis szólsz, te meg nem szóltál, mert ha "nem szívesen adok rcon jelszót random embernek", akkor nem kell erőltetni).

    Azért nem értem ezt a hozzáállást, mert én úgy érzem, hogy (miután bebizonyosodott, hogy komolyan gondoljátok) próbáltam tisztázni és tettem lépéseket azirányba, hogy megoldást keressünk. Előtte is, azóta is folyamatosan publikálom bármi információ (globálisan) van poszt, videó, képek formájában. Senkit nem küldtem el azért, mert nem tetszett az arca. Mindig ott voltam, ha valaki keresett és elkeydtem (amennyire időm engedte) egy teljesen magyar Wiki létrehozását (sajnos senki se segít benne, de így nem fog előrébb jutni). Szóval nem értem ezt a durván (igen durván) negatív hangvételt velem szemben. Igen, amit Steam-en beszéltünk annak itt van fentebb egy szűk kivonata, az a része, ami negatívan állít be engem vagy a szervert ami fut.

Új hozzászólás Aktív témák