Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz VANESSZA1 #31 üzenetére

    Kb igen. De azert mondtam hogy mindehol csak egy ket pockot tegyel es figyeld ahoyg megy. mert egy pici docceno vagy emelkedo es szamithat hogy pl megis nagyobb rest hagyjal mert picit hozzaer es megakad aztan tovabmegy de atolatastol kikaparja fuvet. uganez ahelyzet anegativ saroknal is pl nalam a medence dobogoja belog a fube es asarkanal egy picit beljebb nagyobb ig szukseges vagy a dobogot lekanyaritani egy furesszel. En kb 1 hetig hangoltam a kabelt mig pont jo lett. neha elkad itt ott vagy lattam hogy otthagyta fuvet de nincs akadaly es lehet kiljebb rakni a kabelt. vagy pl egy szintben levo jarda is erdekes hogy ott nem a szelere rakom ahogy egybol gondoltam hanem kb 5 centire beljebb igy a kes pont a jardaszegely fole esk es igy lenyirja a fuvet. Altalanossagban en mar ugy raknam ha kene megint hoyg nagyjabol kihuzom akabelt ledobom a foldre es az elso par metert lerakom. robot indit szegelynyirssal vagy hazakuldessel hoyg a kabel mellett menjen aztan figyelem hogy van e hely vagy tul szoros , robot stop, es fixalom akabelt arreb megyek 10 meter hasonlo utemben talan igy a legkisebb az macera mert ha tul fixen lerakod a kabelt akkor eloallhat olyan eset hoyg nem marad kabeled korrekciozni, nekem emiatt majdnem 70 metert kellett felszedni, bar mostmar csak betoldanam azt a fel metert ami hianyzott. en wagot hasznalok ra, csak siman, ha valaki aggodik talan egy kis szilikont erdemes belenyomni de adnak par vizalot a worxhoz

    En megvagyok vele elegedve, szegelynyiras mar az obisban is van, a wifi eleres ami (ha mukodik) akkor hasznos. meg tud keskeny folyoson is atmenni amit sokan nem de ez csak akkor erdekes ha van keskeny folyosod. appot valami also tagozatos programozo szakkor irhatta olyan a felepitese de nagyjabol mukodik az idozites meg inditas hazakuldes. de hogy nem kuld ertesitest ha elakadt az nagyon bosszant. A nagyobb worxok appjat most frissitettek pont erre remelem ez is megkapja ezt a funkciot

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák