Új hozzászólás Aktív témák

  • faradit

    újonc

    Sziasztok!

    Én is robotfűnyíró vásárlására adtam a fejemet, mivel sok időm sajnos nincsen az udvarom rendezésére.

    Sajnos a gép kiválasztása során nehézségekbe ütköztem. A teljes nyírandó fű felületem pontosan 300 m2.
    Igen csak sok márka és gép létezik már, így nehéz a döntés, ráadásul a random működésű gépeket valamiért nem igazán támogatom, és a gépek nagy része persze ilyen.
    Egy szabálytalan több szakaszból álló udvart kizártnak tartom, hogy random módra szépen le lehet nyírni.
    De cáfoljatok meg.
    Azt sem tudom eldönteni, hogy mennyire is hasznos a gsm modullal ellátott gép, ha eleve úgy is egy adott program alapján dolgozik, mert nálunk ez min. 50 ezer többlelet jelent, és mi szükség a mobilról való elérésére.
    Ezidáig a Bosch Indego-350 gép nyerte el legjobban a tetszésem, de nem merem megvásárolni használói vélemény nélkül. Akinek esetleg ilyen gépe van ne rejtse magába kérem. A gép nálunk most 250 ezerért beszerezhető. Én max. 300.000.-Ft körüli összeget szánnék a robot beszerzésre, de hogy olvastam a korábbi hozzászólásban , hogy a németeknél már fele áron is beszerezhető, kicsit elbizonytalonodtam.
    Persze ez a véletlen-random, vagy szisztematikus nyírás azért igen csak piszkálja a fantáziám.
    Várnék olyan hozzászólásokat, akiknél már legalább egy éve üzemel ilyen robot. És lehetőleg a negatívumok is jelenjenek meg, mert a gyártók mindet csak dícsérik.

Új hozzászólás Aktív témák