Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz faradit #10 üzenetére

    Igy volt vele ismeros is egy eve arra var hogy beizonyosodjon hogy ez nem mukodik, aztan havonta eljon miutan 2-4x nyirta a fuvet fuvet es meg szorpolom a limonadet es folyamatosan sima nyirt fuvem van. A legjobb gep amit megvettem ez volt. Ha mar csak azt nezzuk hoyg hetnete vagy kethetente jon a jajj mar megint fuvet kell nyirni erzes. nincs fuhulladek gyomoszoles amivel megtoltottem hetente a bioszemetest, stb.
    En is aggodtam a a veletlenszerusegen engem egy veletlenszeru porszivo gyozott meg. Hidd el ahogy veletlenszeruen bement ugy veletlenszeruen ki is jon a beugrokbol. Annyi van hogy ha egy 1 metertol keskenyebb ut kot ossze ket teruletet akkor a worx a nyero mert annak ez kulon feature hoyg ott at megy. A sima kibeugrasokkal semmi gond, trambulin alatt is nyir meg pergola labak kozt vannak fak.
    ami fontos hoyg kutyapiszok eleg nagy problema tud lenni ha veletlenszeru a kutya is :) (nalunk nincs) a masik meg azt kell erteni hogy veletlenszeruseg miatt napont akell mennie nalad eleg 2 ora de nalam 6-8 ora aminek a felet toltessel a felet nyirassal tolti. Es ami meg fontos hogy nem maradhat szanaszet slag, gyerekjatek foleg lapos dolgok. Ezek a legnagyobb nyugjei.
    Meg annyi hoyg azt is erteni kell hoyg ez nem lenyirja a fuvet hanem alacsonyan tartja evente egyszer le kellnyirni tavasszal. Ja meg meg valami ami nalunk elojon hoyg a avart regen felszedte a vezetekes funyiro meg az egyebb fure hullot izeket , na ezt most kulon kell megcsinalni.
    Csak gondolj bele mar van vagy 100 fele modell a piacon abbol talan a bosch ami ál szisztematikus egyedul es csak annyi az elony hogy picit hamarabb vegez egy menettel. A valodi szstematikusok csak centi pontos gpsell mukodhetnek ha csak nem talalnak ki valamit a kabellel korulhatarolt terulet terkepezesere.
    Potkabelnek jo barmi nekem van a sima 1.5mm sodrott is meg az egy eru is talan 60ft/m. a pot tuskek meg hajlitott drotok.
    Itt egy szemlelteto video
    itt az enyem kb ilyet nyir de mindegy mert bonyolultabbat is lenyirnak

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák