Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goyo206

    aktív tag

    válasz fagy53 #2818 üzenetére

    Halihó!
    Köszönöm szépen az elismerő szavakat! 🙌
    Természetesen próbáltam, tűkön ültem, amikor olvastam a cikkeket a Dirt Rallyról is és a Seb nevével fémjelzett simről is.
    Mit mondjak, kellemes csalódás!!
    Végre valami! :-D Néhány órát volt szerencsém csapatni kb. 1 hete. Rögtön belekezdtem egy karrierbe, ahol egy kis retrózással kezd az ember, jó gondolat, h. nem mehet az ember rögtön egy nagy vassal. Amikor viszont a 2. körben "beültem" a Fiat 131 Abarthba... Naa ott jött meg az igazi feeling! Egy igazi jó kis Ladázós feeling!!! Nagyon sokat kell még tanulni a vasat, meg itt már bele kellett nyúlni a kormánybeállításokba is, amivel cumiztam jó néhány órát és még most sem vagyok elégedett, de ebből az autóból egyelőre nem akarok kiszállni! :-D
    Azért ez sokat elmond, mert az RBR-re sajna az utóbbi kb. 1 évben alig tudtam időt szakítani, a Dirt Rallynál viszont nem érdekelt, h. egész éjjel nem alszom.
    Várom már, h. eljussak a WRC-kig, végleges véleményt akkor fogok tudni mondani, de eddig (a beállítási nehézségeimet leszámítva - de ebből bőven volt az RBR-nél is! :-) ) nagyon meg vagyok vele elégedve!
    Kíváncsian várom én is a Te és természetesen a mások véleményét is!
    Esetleg ha vki tud egy tuti kormánybeállítást, ahol nem "idegeskedik" az autó, azt is nagyon szívesen venném. ;-)
    Kellemes Dirt Rallyzást mindenkinek!

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

  • Z0C!

    őstag

    válasz fagy53 #2818 üzenetére

    Amióta megjelent a DiRT, talán 1x egy emlék futam miatt vettem elő az RBR-t, akkor is estem keltem, mert hozzászoktam a DiRT fizikához.
    AC szintén napok/hetek óta el se volt indítva.
    (Ja de, az új patch miatt a Nissan GT-R ill Audi Quattro miatt)

    A HillClimb ill a RallyCross kifejezetten tetszik DiRT-ben.
    már csak a multira várok belőle :)

    ----- www.zoci.gumroad.com -----

Új hozzászólás Aktív témák