Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patics

    tag

    Sziasztok!

    Egy "egyszerű", felhasználóbarát, nem magas árkategóriás riasztórendszert szeretnék a lakásba a következő paraméterekkel:

    Első emeleti, kétszobás társasházban lévő lakás egy pincehelyiséggel.
    Főleg, vagy teljes mértékben vezeték nélküli kiépítés.
    Kültéri sziréna.
    Beltéri hangjelző (lehet ki is hagyható).
    Egy nyitásérzékelő a bejárati ajtóra.
    Két kisállatos mozgásérzékelő a két szobába. Kis termetű, de mozgékony, ugrálós, szaladgálós cica és kutya van.
    Egy mozgásérzékelő a 3 nm-es pincehelyiségbe (külön partíción)
    Magyar nyelvű, szép designes kezelő és kódos távirányító.
    Magyar nyelvű, sokat tudó (jelentések, vezérelhetőség) SMS kommunkátor (távfelügyelet nem kell, esetleg opcióban a jövőben valamikor)
    Bővíthetőség könnyű lehetősége 1-2 nyitás és 2-3 mozgásérzékelővel.

    Két rendszert néztem eddig át alaposabban.

    A DSC ALEXOR KIT szimpatikusnak tűnt de egy telepítő szakember lebeszélt róla, mert csak 868Mhz-en dolgozik, 1 partíciós, nem kódolható a távirányítója, és hamar merülnek az akkujai...

    Aztán elkezdtem barátkozni a "PARADOX MG5000 - TM40 - PCS200 - VDMP3" csomaggal. Nagyot csalódtam az SMS moduljában... Nem tud egyenlegértesítőt továbbítani SMS-ben, nem vezérelhető vele távolról a központ, a szakember szerint akkumerülésről se küld értesítést (bár a leírásában benne van, hogy küld), nincs magyar nyelvű vezeték nélküli kezelője (a TM40 magyar, de vezetékes)

    Most itt tartok. Azt hittem, hogy akkora a választék a risztók területén, hogy nem győzök majd válogatni, erre még egyet sem találtam ami az "alapvetőket" tudná. De nem is vagyok tájékozott a risztók területén, ezért kérek javaslatot, ajánlatot milyen rendszer tudná az általam szükségesnek gondoltakat és főképpen mennyibe kerül a komplett telepítése?

    Köszönök minden segítséget!

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

  • Patics

    tag

    Sorry a DSC 433Mh-es és ezért "gyenge", mondták. A 868-as a jó.. (?)

    [ Szerkesztve ]

    Madaraim: Sbach 342; Double Hourse 9081; Skyartec Wasp V3; Align Trex 500; WLtoys V686G; Floureon H101; ZMR-250 FPV Racer ------- Földi ellátó: M1 Abrams

Új hozzászólás Aktív témák