Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz oriic #18 üzenetére

    Holnap majd alkotok én is valamit vele. Egyébként maga a játék annyira nem is nehéz ha elkezdi átlátni az ember. Inkább az tudja nagyon megszopatni a játékost, hogy amíg tanulja a dolgokat és próbálgat ezt+azt addig jól beszop pár modot a fegyón vagy parazitán.

    Pl nekem játszhatatlan a pisztolyon a burst mod, mert feszt nyomkodni kell a trigger-t és teljesen kizökkent a reload mechanikából. Meg azt is a saját bőrömön kellett megtanulni, hogy a melee dmg redu vagy a dodge hosszabb cooldown-ja nagyon meg tudja nehezíteni a dolgokat. Azt még mindig nem sikerült kiderítenem hogy egy-egy boss előtt mennyit szabad xy zónában eltölteni és hányadik percben éri meg nekiugrani. Az utóbbi már csak lehet beidegződés nálam a Risk of Rain 2-ből, mert ott ahogy telt az idő úgy erősödtek a mobok.

    Kérdés:
    A harmadik biome-ban (a Citadel-ben) van az a 6 ether-es checkpont vagy azt az erdőben kell inkább aktiválni? Mert akárhogy kerestem nem találtam sehol.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák