Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    válasz amoartus #46 üzenetére

    Szia!

    Én egy ugyan olyan user vagyok mint Te. Évek óta használok tabletet, de igazából azok, amelyeknek nincs billentyűzete, azok helyett inkább a notebookot használtam, amelyiknek meg van, pont azt a feelinget nem adta, hogy van egy kompakt kis készülékem. Szóval három...négy évig szemeztem a reMarkable-vel. Én pont azt szeretem benne, amit írsz. Ez arra való, hogy jegyzetelj. Pont. Klasszul átfordítja a kézírást gépelt szöveggé, el tudom küldeni e-mailben magamnak, és viszonylag keveset kell javítgatni rajta. A PDF fájlokba bele lehet írni, el lehet menteni, stb. Én most azért imádom, mert egyben megvan az összes jegyzetem (én is mindig szanaszét hagytam), ráadásul a laptopomon is látom, a telefonomon is látom, a tabletemen is látom. Írni álom rajta. Egyszerűen tényleg olyan, mint ha papírra írnál. Én a tűfilc képét szeretem legjobban, de kinek mi. Ami különösen klassz, hogy működik a real-time követés gépen. Egy meetingen megosztom a remarkable alkalmazást a teamsben, vagy Skypeon, és egy mind-mapst leskiccelek a többieknek, és ahogy rajzolok és magyarázom, ők látják.
    Egyszóval: ez egy céleszköz, pont arra jó, amit írtál: jegyzetelni (és korlátozottan e-book olvasónak, bár okosításokkal állítólag egészen jól alkalmazható). És van egy hatalmas "nekem is kell egy ilyen" faktor, amikor valaki meglátja nálam. Ezt nem gondoltam volna, de elkezdett terjedni a környezetemben, ahogy meglátták. Sőt volt olyan, akinek elküldtem egy jegyzetet és a jegyzet OCR változatát, és visszaírt, hogy megnézte mi ez a reMarkable, és ő is akar egyet.

    Szubjektív, én nagyon szeretem, és nem kéne egy multifunkcionális eszköz. Ez így jó, ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák