Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Poszy #27 üzenetére

    Nezd, nekem a GUS MAX, aztan kesobb az Aureal Vortex 2 SuperQuad volt az etalon.
    Fenyevekkel vertek tudasban a hasonlo aron osztogatott Creative kartyakat.
    Utana alaplapra integralt SoundStormot hasznaltam (amit a Creative altal becsodoltetett aurealos mernokok hoztak ossze az nV egisze alatt), csak az utoljara nF2-es alaplapokon volt, igy 4 eve muszaj volt vennem valamit, hogy ne a realtek analogjat hallgassam, igy barmennyire utalom a Creative-ot, kenytelen voltam Au4-et venni, mert mas nem volt kaphato ertelmes aron, X-Fi erosen tul volt arazva.

    17k az nem sok pénz, pláne hosszútávra. Végülis nem 1 évre vásárol kártyát az ember. Vagy nem? Nem értem, hogy miért ne vehetne egy jobb kártyát a srác. :F

    Ha neki megfelel a Realtek digitalis kimenete, ami messze nem olyan szornyu, mint az analog, akkor elso korben felesleges +17k-ert kartyat venni.
    Ha nem felel meg/kinovi/szeretne jobbat, akkor kesobb meg mindig vehet kartyat.

    Ahogy elnezegetem, PCI slotok szama erosen visszaszoruloban van az uj lapokon, szoval legkozelebb inkabb PCI-E-set vennek, mert ki tudja meddig lesz hova dugni a PCI kartyat.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák