Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Kis zöld izé #13 üzenetére

    DTS Connectet az o alaplapija is tud.

    Innentol kezdve folosleges penzkidobas a kulon hangkartya, max annyi lenne a valtozas, hogy nem 5% hanem csak 1-2% lenne a processzor terhelese a jatek hangjanak kiszamitasara.
    (DTS Connect meg igyis-ugyis +5-10%, mivel Creative is szoftveresen szamolja a tomoritest, nem hardveresen.)

    CMSS3D-rol meg mar megirtam parszor a velemenyemet az audigys topikokban.
    Arra jo, hogy minden hangfalon szoljon a zene, csak eppen a sztereo hangkepet vagja tonkre, telepiteskor elso dolgom kikapcsolni :))

    Egyebkent azert vettem 4 eve Au4-et, hogy ne az alaplapi zajgenerator melle rakott ocska DAC-ot kelljen hallgatnom. Arra tokeletes.
    Ha lenne DTS dekoder az erositomben, akkor az eggyel nagyobb felszereltsegu Giga lapot vettem volna, es analog kabelek elfelejtve, Au4 meg repult volna a verbe, elegem van a Creative supportjabol, nem kepesek epkezlab drivert irni.
    (Lasd a legfrissebb 2.18.0011-es Audigy drivert. 3 honapja adtak ki, most jelent meg a 10. beta bugfixe, mostanra birtak ugy osszerakni, hogy ne recsegjen :W De meg igy is maradt benne bug boven...)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák