Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz mancer7151 #30 üzenetére

    Nincs gond azzal ha neked elég a szar, csak ne próbálj erről meggyőzni mindenki, hogy az a szentírás és mindenki más hülye.

    EB szinten versnyszerűen játszottam FPS-ekkel, ott alap volt, hogy mindenki leglaább 240hz-es monitoron játszott, már csak azért is mert előnybe kerülsz az ellen aki nem így tesz (így hogy mindenkinek volt, csak leveling the playfield), másrészt meg egyszerűen folyamatosabb. Jiggle peek-elésnél még egy 144-hez is képest sokkal jobb a 240, és akkor a 360-390 ről még nem is beszéltünk amikkel a legnagyobb flickeknél sem esik szét a kép akkor se ha lassítva nézed a felvételt. Nem kell, hogy aktívan fókuszáltan érzékeld, hogy mennyivel jobb, elég ha csak jobban teljesítesz tőle mert fluidabb.

    A 60hz meg még böngésző görgetéshez is szar, de ha neked jó akkor hajrá, legalább spórolsz egy kis pénzt.

    Hőfokokat én is mértem ugyanúgy néha, 74 fölé nem mentek a dolgaim. Pedig volt játék ami közel 100% on használta a vidikarim, pl. a Forza. Attól még no fps cap, menjen csak minél magasabbal (ahogy erre is be volt állítva mérő mindig, meg néha click latencyre is, meg network latencyre állandóan)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák