Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz tibcsi0407 #19 üzenetére

    Persze világos. Az én telóm mindent kiszolgál amire kell és nem röccenős, de nem is max hardveres, nagy akkuval. NEkem ez a 6 óra amúgy nem nyűgösen jön össze, mondjuk a 6 óránál még van 10%-om, azért jó ez így, mert reggel amikor elindulok 100%-al tudom, hogy még meló után este is menni fog, elég lefekvés előtt tölteni. Ha meg nem melós nap van 6 és 8 (néha 9 órával) kell számolni. Ezeket is úgy kell érteni, hogy amikor töltésre kerül a sor nem kell lehorgonyozni a töltőhöz vagy egyéb ilyen dolgok, mindig akkor és a töltés amikor nem nyűg, apró de fontos dolog. 1 nap 4 óra és 2 napos készenlét van ilyenkor meg. Ha meg esetleg olyankor jön a töltés amikor gázabb összefogom a bankkal és megy a zsebbe, nem egész 2 óra és ismét kezdődhet a kör. Ezt nem gondoltam nagy dolognak, de annyira hozzászoktam, hogy az első az akku és a vas alatta, SOT idő és stand by idő. Minden más másodlagos. Nem a telefon buzerálós vagyok, csak az alap dolgokat tegye megfelelő sebességgel és nem vagyok maradi jelezném.
    Jó kis telefon, csak nekem az akkuval meghalt a téma. :R

    Cifu! Hidd el nálunk nem menne, nagyfeszültség alatt vagyok 12 órát és minden vas vagy beton, néha örülök ha van hálózat. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák