Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    válasz RexpecT #34 üzenetére

    SZAKMA ON
    Jótól messze van, még nincs egy éve, hogy Vue -val foglalkozom, de próbálkozom (bár lassan 13 éve dolgozok fejlesztőként). Majd egyszer ha lesz pénzem akkor korrekt design is lehet rajta, de egyelőre ilyen. A Bootstrap is frankó lett volna, csak mivel tipikus örömprogramozás volt, ezért valami frissebbel szerettem volna megismerkedni.
    SZAKMA OFF

    (#35) Chaser:
    "ebből még meggazdulhatsz ( : :R"
    Ahhoz sose értettem, valószínűleg azért, mert a pénznél több fontosabb dolgot találtam az életben (bár az se elhanyagolható természetesen). A mázlim, hogy imádom a munkám, segítőkész barátaim vannak és így, hogy ez összeállt végre tán sikerül valami hasznos dologgal segíteni az embereket. Most pl. a világot jelentette számomra az, hogy mennyi pozitív visszajelzés jött és hogy mennyi önzetlen segítséget kaptam tőletek. Ki szakmai tanácsokat adott, ki akciót osztott meg, ki kommentet dobott, ki kritikát vagy ötletet fogalmazott meg. Mind-mind olyan örömöt okoz, amit nehéz szavakba önteni (pláne az én szókincsemmel! :DDD ). Végtelenül hálás vagyok Nektek, mert azt érzem, hogy volt értelme nekilátni és dolgozni vele.

    Kétségbeejtő, hogy az elmúlt pár évben az akciók mennyire semmitmondóak lettek és ha nem hagyjuk átverni magunk, akkor milyen munkába kerül, hogy meg tudjuk mondani, hogy egy ajánlat mennyire ütős. 50-85% -os kedvezmények orrba-szájba, aztán ha utánajársz lehet 10% -kal még mindig olcsóbban kapod meg máshol 0% kedvezménnyel. Létrejöttek hát a fórumok, ahol hihetelenül jó közösség verbuválódott össze, de érezhető, hogy kényszerhelyzetbe került. Rengeteg feszültség adódik a sok OFFból, a nehehezen kiszűrhető tartalomból (bár az #akció szűr a BB topikban pl. egész kiválló, de még mindig túl sok a fórum mivoltából adódó korlát). Ezt a feszültséget próbálom kiiktatni és pusztán a lényeget prezentálni. Azonban az oldal tényleg csak egy eszköz, ami akkor működik ha használjátok. Ha valami nem áll kézre vagy nem megfelelő, akkor pedig megpróbálom mihamarabb módosítani azt, így járulni ahhoz, hogy valami igazán jó jöhessen létre, aminek szerintem tényleg csak egy apró százaléka maga a lap: a többi Ti vagytok. Nélkületek fabatkát sem ér az egész.

    Na az lesz még még nagy feladat, hogy minél több emberhez elérjen a híre és valóban használják az Ármegosztót. Ez már sajnos teljesen ismeretlen terület számomra és elég messze is áll tőlem a marketing - mint látjátok -, de olvasgatok, fejlesztem magam, aztán végül abból is lesz valami. Muszáj neki! :K

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák